Bilim Virüsü Avrupa’da!​

Bilim Virüsü Avrupa'da!

Almanya’nın başkenti Berlin’de kurduğumuz Science of Impact GmbH, Türkiye’de doğan ve 4 yılda 100,000 + gence bulaşan, 40+ lider kurumla çalışan Bilim Virüsü’nü Avrupa’ya taşımak için yola çıkıyor.

Amacımız, gençleri bilimsel düşünce, 21. yüzyıl yetkinlikleri ve bir arada yaşam becerileri ile güçlendirerek daha iyi bir gelecek için çalışmak.

Hayallerimiz yine büyük!

  • Avrupa ve Türkiye gençliği arasında öğrenme köprüleri kuracak, yenilikçi programlarımızla farklı kültürlere mensup çocuk ve gençleri bilim, teknoloji ve yetkinlik odaklı öğrenmenin ortak paydasında buluşturacağız.

  • Gençlere, ilham veren deneyimler ve yenilikçi öğrenme yöntemleriyle ulaşacak, dünyanın sorunlarına iş birliği ile yaratıcı çözümler üretecekleri ortamlar yaratacağız.

Bu yüzden ilk adımı, 190 farklı etnik kökenden insanın yaşadığı Berlin’de atıyoruz.

Science of Impact Berlin, sosyal değişim vizyonuna sahip kurumlar için de döngüsel ekonomiden DEI’ye geniş bir alanda ‘etki odaklı öğrenme’ programları geliştirecek.

Kurumları ‘daha iyi bir gelecek’ hedefiyle iş birliği yapmaları için bir araya getirecek.

Başta gençleri,

Etki liderleri ve kurumlar,

Öğrenme hareketimizin bir parçası olmak, uluslararası iş birlikleri ve ortak hedeflerle yanımızda yer almak isteyen herkesi Avrupa yolculuğumuza davet ediyoruz!

İyi bir gelecek için

#TekYolBilimÖzel: Bilim Virüsü Avrupa’da!